Všechny produkty značky Domaine Joseph Colin

 

JEDEN Z NEJVĚTŠÍCH OBJEVŮ REGIONU POSLEDNÍCH LET!

SKVOSTNÉ BURGUNDSKÉ CHARDONNAY V EKOLOGICKÉ PRODUKCI.

Jsme poctěni možností zastupovat u nás Josepha Colina, vycházející hvězdu Burgundské oblasti, který produkuje dechberoucí vína s vynikající, velkorysou a plnou chutí. A najdete v nich stejně tak vyvážený balanc i správnou energii, stejně jako příjemně intenzivní mineralitu a slanost.

Jeho 6,5 ha vinic vede striktně v ekologickém režimu. Množství menších tratí se nachází hned v několika oblastí Burgundska, a sice v Chassagne-Montrachet, Puligny-Montrachet a Saint-Aubin.

Přístup k vedení vinice i sklepa vychází z ruční práce a minima intervencí. Joseph Colin podporuje přirozenou biodiverzitu na vinici, používá pouze ekologické produkty na kontrolu škůdců a hmyzu.

Ve sklepě pracuje s plným potenciálem odrůdy. Hrozny se jemně lisují v celku, používají se pouze přirozeně se vyskytující kvasinky, bez přidání nadbytečných siřičitanů, bez filtrace před lahvováním.

Joseph Colin má silné vinařské rodinné zázemí. Je jedním ze čtyř dětí Marca Colina, majitele panství s rozsáhlými vinicemi v Burgundsku. Svou první autonomní produkci připravil pouze v 1800 lahvích teprve v roce 2016. Následující rok už ale datuje svou sólovou vinařskou cestu, kdy na necelých 7 hektarech připravuje 19 různých cuvée.

8 produktů.

Zobrazení 1-8 z 8 položek
close Nákupní košík