Všechny produkty značky Champagne JACQUART

HISTORIE, ZKUŠENOSTI, VINICE, EKOLOGIE, CHARDONNAY...VÍNA S FINESOU, KTERÁ PŘINÁŠEJÍ  RADOST ZE ŽIVOTA. 

WWW.CHAMPAGNE-JACQUART.COM

Příběhem Jacquart je historická snaha malých pěstitelů šampaňského vzít osud do vlastních rukou a nespoléhat se na prodej hroznů velkým domům Grande Marque. 

V roce 1964 se malá skupina pokrokově smýšlejících vinařů rozhodla založit moderní a současnou značku. O více jak 50 let později se tato skupina rozrostla z původních 18 vinařů na téměř 1 800 členů a stala se jedním z nejvýznamnějších hráčů v regionu Champagne. 

Logo koně a jezdce je symbolem "slávy" a dobrého renomé", které vyjadřuje splněnou vizi pěstitelů Jacquart, kteří chtějí vyrábět méně upjatá vína, která přinášejí radost ze života a jsou známá po celém světě.

Domovem Champagne Jacquart je úžasný Hôtel du Brimont v Remeši, který se nachází na Boulevard Lundy.  Tato památkově chráněná secesní budova z 19. století prošla kompletní rekonstrukcí a dnes tvoří reprezentativní sídlo společnosti. 

Vína značky Jacquart vynikají svojí čistotou a elegancí. Filozofie domu je vyrábět vína na bázi Chardonnay, která jsou mozaikou historie, zkušenosti a jednotlivých vinic převážně ve vesnicích Grand Cru v Côte des Blancs. 

Podstatným faktorem, ovlivňující vína JACQUART je samozřejmě ekologie a respekt k životnímu prostředí. S révou se pracuje velmi rozumně: žádné insekticidy, žádná chemie, vysazují se živé ploty a divoké byliny, podporující rozmanitost a biologickou diverzitu. Vinice se ošetřují pouze když je to vyloženě nutné a pouze organickými přípravky, které se používají k výrobě vína.

Vína jsou v kontextu vysoké kvality velmi dobře dostupná, jak z pohledu množství, tak velmi příznivé ceny. I to je jedním z důvodů, proč se většina vín Jacquart prodá v gastronomii. 

Jsme hrdí, že ALBARELO je od roku 2023 oficiálním a výhradním dovozcem značky CHAMPAGNE JACQUART pro trh v ČR. 

Na zdraví!

11 produktů.

Zobrazení 1-11 z 11 položek
close Nákupní košík