Všechny produkty značky Pala

MOTTO VINAŘSTVÍ PALA: WINE LIFE!

WWW.PALA.IT

Wine life, to je naše rodina, náš život a naše vína. Wine life, to je naše tradice, naše historie, naše půda a terroir. Wine life, to jsi Ty a všechny momenty, které jsou spojené s naším vínem a s lidmi, které miluješ. Momenty života, Wine Life, Pala!

Mario Pala je třetí generací, která obhospodařuje rodinné vinohrady s pomocí ženy Rity a jejich dětí Elisabetty a Mariantoinetty. Řemeslo se zde předává z otce na syna posledních 70 let. Mezi nejdůležitější hodnoty vinařství patří tradice, terroir a respekt k životnímu prostředí.

Vína z vinařství Pala jsou vyrobená z láskou a vášní tak, aby vyjadřovala rodinný, sardský charakter. Vysoce respektované vinařství Pala nabízí špičková vína, která jsou zajímavá nejen svým stylem a kvalitou, ale i velmi rozumnou a příznivou cenou. 

Kromě špičkových červených vín z lokálních odrůd je kladen velký důraz na odrůdu Vermentino, které bylo několikrát vyhlášené jako nejlepší víno Itálie v poměru kvalita - cena.

V roce 2011 získalo Vermentino Stellato jako první a jediné Vermentino z jihu ostrova ocenění 3 skleničky Gambero Rosso... 

3 produktů.

Zobrazení 1-3 z 3 položek
close Nákupní košík