Všechny produkty značky Weingut Rabl

RUDI RABL - DLE ČASOPISU DECANTER NEJLEPŠÍ VELTLÍN SVĚTA! 

WWW.WEINGUT-RABL.AT

Etikety s černou vránou jsou synonymem tradičních vín regionu Kamptal. Historie vinařství začala v roce 1750, kdy se ještě jednalo o tradiční, smíšené zemědělství. Už před 100 lety se ale vína od Vránů začala prodávat v dřevěných sudech a již před 70 lety se vína Rabl začala stáčet do 0,7l lahví, což bylo ve své době umožněno jen těm nejlepším vinařům Rakouska. 

Rodinné vinařství Rabl je sehranou spoluprací otce a syna. Rudolf Rabl starší miluje přírodu a na starosti má zhruba 80 ha vinic. Jeho zkušenost, znalosti a velmi precizní práce na vinici i ve sklepě jsou základem perfektních a kvalitních vín. Rudolf Rabl junior se kromě jiného stará o práci ve sklepě a zároveň je jedním z prvních vinařů v Rakousku, který se rozhodl používat pouze kvasinky z vlastních vinohradů.

Vína od rodiny Rabl se stala synonymem vysoce respektovaných a kvalitních vín, které pravidelně dostávají několik prestižních světových ocenění. V roce 2018 vyhlásil prestižní časopis Decanter Veltlín od Rudolfů jako nejlepší Veltlín naší planety! Vinařství Rabl bylo také několikrát vyhlášené jako nejlepší vinařství regionu Kamptal a jako nejlepší vinařství vesnice Langenlois. 

5 produktů.

Zobrazení 1-5 z 5 položek
Špičkový Riesling a víno ve velkém stylu v kategorii „all stars“. Bezprostředně po otevření působí víno diskrétně a nenápadně, po čase se ale...
1 145,00 Kč
Špičkový Riesling a víno ve velkém stylu v kategorii „all stars“. Bezprostředně po otevření působí víno diskrétně a nenápadně, po čase se ale...
close Nákupní košík